PETER POWELL/Action Images

Maneov gol škaricama započeo preokret Liverpoola, Luis Diaz ga zaključio prvijencem, Arsenalove bebe svladale Brentford (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.02.22. | 18:00

Odigrano je šest utakmica engleske Premier lige.

U dvoboju 26. kola Premier lige Liverpool je uspio doći do slavlja protiv Norwicha na Anfieldu. Nakon iznenađujućeg vodstva gostiju, za preokret se pobrinuo ubitačni napad Redsa koji je Kloppovoj momčadi na kraju donio konačnih 3:1. Norwich je došao u vodstvo preko brzonogog Kosovara Milota Rashice u 48. minuti

Izjednačenje je stiglo u 64. minuti kada je nedavni osvajač AFCON-a Sadio Mane akrobatskim škaricama pogodio za 1:1

Na 2:1 povisio je Mohamed Salah tri minute kasnije. Faraonu je ovo bio 150. pogodak za Redse.

Konačnih 3:1 postavio je Luis Diaz u 81. minuti. Kolumbijcu koji je za 40 milijuna doveden iz Porta bila su potrebna tri nastupa kako bi postigao prvijenac u dresu novog kluba.

Arsenal je na Emiratesu s 2:1 bio bolji od Brentforda, a briljirali su mladi igrača u sastavu Mikela Artete. Prvi gol postigao je Emile Smith-Rowe u 28. minuti nakon lijepe solo akcije.

Za 2:0 zabio je Bukayo Saka u 80. minuti silovitim i neobranjivim udarcem.