
Majer produžio ugovor s Rennesom: “Želim se nastaviti razvijati, možemo napraviti velike stvari” (VIDEO)
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 22.10.22. | 17:33
Iako to zasad možemo samo nagađati, novi ugovor sigurno sadrži uvjete prodaje, jer plavokosi Zagrepčanin podrijetlom s otoka Ugljana bit će traženi dar za Božić
Lovro Majer potpisao je produljenje ugovora s Rennesom, objavili su na službenoj mrežnoj stranici kluba.
Hrvatski 24-godišnji veznjak stigao je u Rennes iz zagrebačkog Dinama, a u 14 mjeseci provedenih u klubu iz Bretanje nastupio je u 49 utakmica, zabio 7 golova I ostvario 11 asistencija. Novim ugovorom vezan je za klub do ljeta 2027. godine, dakle, riječ je o jednogodišnjem produljenju.
"Želimo nastaviti našu avanturu s Lovrom. Nikad nije lako stranom igraču doći u francusku ligu, a njegova je prilagodba bila jako dobra. Osjeća se dobro ovdje. Iako ima tek 24 godine, ima europskog iskustva i želim mu da zaigra s Hrvatskom na Svjetskom prvenstvu", rekao je tehnički direktor Rennesaa Florian Maurice.
Iako to zasad možemo samo nagađati, novi ugovor sigurno sadrži uvjete prodaje, jer plavokosi Zagrepčanin podrijetlom s otoka Ugljana bit će traženi dar za Božić.
"Prošle sezone napravili smo neke dobre stvari i želimo tako nastaviti, a ja se želim nastaviti razvijati s klubom. Od svog debija u Rennesu ovdje se dobro osjećam. To se nije promijenilo i jako sam sretan. Vjerujem u ovu momčad, igrače i trenera. I dalje možemo napraviti velike stvari. Naši rezultati govore da je momčad dobra, a meni je jako važno osjetiti vjeru unutar kluba", rekao je Majer za službenu stranicu kluba. (rv)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
Hokej na ledu
Baseball
LOL
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.