Lyon do tri boda za bijeg sa začelja uz crveni karton high-kickom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 23.11.19. | 21:39

Lyon je jedva-jedvice upisao tri boda.

Ovogodišnji davljenik među favoritima Lyon svladao je s 2:1 Nicu trenera Patricka Vieire, unatoč tome što je skoro dvije trećine utakmice igrao s igračem manje.

Poveli su domaćini vrlo rano, već u 11. minuti. Jeff Reine-Adelaide odgovorno je pratio akciju koju je sâm započeo, te na posljetku matirao golmana Beniteza s otprilike 17 metara.

U 28. minuti već je 2:0. Prekršaj je u kaznenom prostoru načinjen nad Moussom Dembeleom, a napadač je odlučio sâm izvesti kazneni udarac. To je učinio pošto je to učinio suvereno s obzirom da je poslao vratara u krivu stranu.

U 34. minuti domaćini ostaju s igračem manje. Fernando Marcal radi prekršaj na Alžircu Hichemu Boudaouiju, udarcem u glavu kakav možda više spada u MMA.

Lyon je izdržao sve do 78. minute kada gosti smanjuju na 2:1. Loptu na desnoj strani dobio Patrci Burner, koji u sredini odlično nalazi Kaspera Dolberga za 2:1.

To je maksimum koji su dostigli igrači Nice, a i sami su ostali s deset igrača, budući je asistent Burner u 86. minuti dobio drugi žuti, samim time i isključujući karton.

Lyon se ovom pobjedom, barem za sada, digao na sedmo mjesto, dok je Nica na 15.