Luđe od Dinama - dva puta bili korak do ispadanja, igrali s igračem manje i dali gol u zadnjoj sekundi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 05.08.15. | 18:53

Prva utakmica večerašnjeg programa Lige prvaka donijela nevjerojatnu dramu.

U Kazahstanu su se susreli Astana i finski HJK. Rezultat iz prve utakmice je bio 0:0, a današnja utakmica ponudila je pravo uzbuđenje.

Finci su do pred kraj prvog poluvremena bili u idealnoj situaciji. Jallow je u 4. minuti dao gol za 1:0, a Baah je u 42. udvostručio vodstvo. No, Astana je ipak u drugo poluvrijeme otišla s minimalnim zaostatkom ker je Twumasi postigao gol u 44. minuti.

Taj gol kao da je domaćinima dao krila pa su u prvih 10 minuta drugog poluvremena dali dva gola. U 56. minuti je na semaforu svijetlilo 3:2, ali to nije bilo sve. Prvo je Twumasi u 71. isključen pa je HJK preko Zanelija 4 minute prije kraja došao do njima povoljnih 3:3, ali su se zadnji smijali ipak domaći nogometaši. Naime, Postinikov je u 3. minuti sudačke nadoknade dao gol koji je donio prolaz Kazahstancima...

Liga prvaka, 3. pretkolo:

Astana – HJK 4:3 (Twumasi 44', Canas 47'-11m, Shomko 56', Postnikov 90+3'/Jallow 4, Baah 42', Peneli 86'-11m); rezultat prve utakmice 0:0

(Screenshot: Video)