Ludilo na Uralu - CSKA pobijedio u utakmici sa sedam golova (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 27.09.14. | 13:27

Ludu utakmicu na otvaranju 9. kola ruske Premier lige odigrali su Ural i CSKA, a na kraju su slavili Moskovljani rezultatom 4:3.

Iako je ponižena u otvarajućem susretu Lige prvaka kod Rome, CSKA u domaćem prvenstvu stoji puno bolje, a prije ovog susreta bili su apsolutni favoriti jer je Ural u 8 kola osvojio tek 4 boda dok ih je CSKA imao 18. No, utakmica je bila sve samo ne izvjesna, momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, palo je 7 golova, a na kraju je Doumbia minutu prije kraja utakmice dobio pobjedu CSKA.

Ural je poveo u 10. minuti, a gol je postigao Manucarjan, no do kraja prvog poluvremena Moskovljani su preokrenuli rezultat. Prvo je Dzagoev izjednačio, a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Eremenko je postigao gol za 2:1 za CSKA.

U nastavku je prvo Smolov izjednačio na 2:2 da bi Doumbia samo 4 minute nakon što je ušao u igru još jednom doveo CSKA u vodstvo. Međutim, Ural se ne predaje i u 83. Erokhin opet utakmicu dovodi u egal, ali Doumbia je odlučio da je ovo njegov dan te je minutu prije kraha utakmice postavio konačnih 4:3.

PREMIER LIGA, 9. KOLO

Subota

Ural – CSKA Moskva 3:4 (Manucarjan 10', Smolov 55', Erokhin 83'/Dzagoev 29', Eremenko 45', Doumbia 69', 89')
14:30 Mordovia – Ufa
16:30 Zenit – Spartak Moskva