Luda utakmica: Antolić i Vešović pocrvenili, Legia dobila, ali svejedno ispala (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 31.07.18. | 22:40

Lud, luđi, Legia...

Nakon domaćeg poraza 2:0 malo tko je očekivao pobjedu Legije u uzvratu u Slovačkoj, a kad u obzir uzmete da su je ostvarili sa samo osmoricom igrača u polju, podvig je još i veći, ali na njihovu žalost beskoristan jer je Trnava s ukupnih 2:1 prošla dalje.

Prvo poluvrijeme obilježila je katastrofa bivšeg igrača Rijeke Marka Vešovića, branič Legije u 25 minuti požutio je radi naguravanja, a 12 minuta kasnije morao pod tuš zbog drugog žutog.

Ipak, gosti su s igračem manje poveli u 63. minuti golom Astiza. No više od toga rezultatski nisu mogli jer su kako se ogled bližio kraju bivali sve nervozniji. Poslovično vrlo smireni Domagoj Antolić u 81. minuti zaradio je žuti karton radi udaranja laktom, a samo četiri minute kasnije pridružio se Vešoviću u svlačionici dobivši drugi žuti radi naguravanja.

U iduće pretkolo iz ovog susreta ipak će otići jedan Hrvat, rezervni napadač slovačkog prvaka Filip Dangubić.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/0_TBNVDqFqM" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

(foto: Action Images)