Lokosi preokretom prestigli Hajduk koji je sada četvrti, prvi poraz Dambrauskasa (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 09.03.20. | 19:54

Fantastična forma reprezentativca Albanije koji je danas postigao dva pogotka, a ako ovako nastavi, sigurno još dugo neće biti u HNL-u…

U prvih 45 minuta gledali smo jednu popriličnu uspavanku od utakmice u kojoj nije bilo pretjerano velikih prilika. I jedni i drugi pokušavali su nešto preko svojih najjačih snaga pa su tako kod domaćina zaprijetili Ndiaye i Lovrić, dok kod gostiju valja istaknuti pokušaje Kastratija i Atiemwena.

Zanimljivo, počelo je dosta „papreno“, a mreža se prvi put zatresla u 2. minuti, ali je pogodak poništen jer je Uzuni bio u nedozvoljenoj situaciji.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/9jj99" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Jednako tako, u prvom poluvremenu zabila je i Gorica, ali je pogodak Ndiayea poništen radi prethodno napravljenog prekršaja.

U prvih 45 minuta mreže su se tresle dva puta, ali na semaforu je i dalje pisalo 0:0.

U nastavku, prvi do pogodtka stiže domaćin. Lovrić je izveo korner, lopta odlazi na drugu vratnicu odakle je u sredinu vraća Suk, a na petercu je najviši nizozemski stoper u redovima domaće momčadi koji nema pretjerano težak zadatak te iz blizine dovodi svoju momčad do prednosti – 1:0

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/XaaVo" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U nastavku utakmice gosti stižu do potpunog preokreta, a pogotke za sastav Gorana Tomića postigli su Atiemwen i dva puta Uzuni.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Qpp4m" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/R33NM" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Ovom pobjedom Lokomotiva je sada stigla do trećeg mjesta, a sada imaju svega jedan bod manje od Rijeke koja je druga te jedan bod više od Hajduka koji je sada na četvrtom mjestu.

U sljedećem kolu Lokomotiva na domaćem terenu dočekuje Osijek, dok Gorica ide u goste Slaven Belupu.