EXPA/ Johann Groder/EXPA

Ljubičić golom iz jedanaesterca donio LASK-u pobjedu u sudačkoj nadoknadi

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 24.02.23. | 22:46

Bivši napadač Hajduka zabio je deseti gol u austrijskoj Bundesligi

Dug je period prošao od posljednjeg gola napadača Marina Ljubičića za LASK u austrijskoj Bundesligi. Sezonu je započeo u odličnoj golgeterskoj formi, a privremeno je stao s golovima od sredine listopada kad je zabio protiv Austrije Klagenfurt dva gola.

LASK ga je prošlog ljeta doveo na posudbu s pravom otkupa, a ove zime su otkupili njegov ugovor od Bijelih za oko 3 milijuna eura. Bio je to rekordan ulazni transfer za LASK, a nije ni čudo da su se odlučili na taj potez s obzirom na prikazano dosad od strane mladog napadača.

Golgeterski post prekinuo je danas u pobjedi LASK-a nad Lustenauom od 1:0. Ljubičić je u igru ušao u 69. minuti, a u sudačkoj nadoknadi donio je pobjedu svom klubu. Zabio je s bijele točke u 94. minuti susreta za svoj deseti gol ove sezone u austrijskoj Bundesligi i ukupno 14. otkako nosi dres LASK-a.

LASK je trenutno na trećem mjestu prvenstvene ljestvice s 34 boda, a pet više ima Sturm Graz na drugom, dok je na prvom mjestu RB Salzburg s 45 bodova. (rv)