REUTERS/Adnan Abidi
REUTERS/Adnan Abidi

Lionel Messi u New Delhiju okončao posjet Indiji

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 15.12.25. | 16:41

Argentinska zvijezda zaključila je svoj obilazak najmnogoljudnije zemlje svijeta

Više od 50.000 ljudi okupilo se u ponedjeljak na stadionu za kriket "Arun Jaitley" u New Delhiju, kako bi uživo pozdravilo jednog od najboljeg nogometaša svijeta svih vremena Lionela Messija.

„Bio sam na SP 2018. u Rusiji, ali tada nažalost nisam uspio dobiti karte niti za jednu utakmicu Argentine. Sada sam Messija mogao vidjeti uživo i to je ostvarenje mojih snova”, izjavio je jedan indijski obožavatelj, koji je došao na stadion sa ženom i dva sina, a svo četvero su nosili dresove argentinske reprezentacije.

Svečanost ispunjena šarenim konfetima i klicanjem Messiju na stadionu u New Delhiju trajala je pola sata. Od petka Indijom, gdje je najpopularniji sport kriket, vlada Messimanija. New Delhi je bio posljednja stanica Messijevog posjeta Indiji, koji počeo u petak u Kolkati, a nastavio se je u Hyderabadu i Mumbaiju. Društvo su mu pravila dvojica suigrača Intera iz Miamija, Luis Suarez i Rodrigo de Paul.

Okupljanja u New Delhiju, Hyderabadu i Mumbaiju prošla su bez incidenata, a jedino je u subotu u Kolkati zabilježen izgred kada je dio okupljenih na stadionu trgao stolice te je provalio na teren.


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

(Hina)


Tagovi

Lionel MessiIndija

Ostale Vijesti