Legia i Malmö kiksali, Ludogorets zabio četiri komada

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.07.14. | 09:01

Jučer je odigrano preostalih pet utakmica 2. pretkola Lige prvaka...

Najveće iznenađenje vidjeli smo u Varšavi, gdje je Legia odigrala samo 1:1 sa St. Patricksom. Da stvar bude bolja, Irci su vodili golom Christyja Fagana sve do sudačke nadoknade utakmice, kada je poljskog prvaka spasio Miroslav Radović.

Kiksao je i švedski Malmö koji unatoč velikoj dominaciji na domaćem terenu nije uspio probiti latvijski Ventspils, te je završilo 0:0. Uvjerljiv je zato bio Ludogorec. Do 35. minute odolijevao je Dudelange naletima domaćina, no onda su u kratkom periodu pogodili Abalo i Bezjak. U drugom dijelu mrežu Luksemburžana pogađali su još Abel i Espinho za konačnih 4:0.

Steaua je pak ostvarila vrijednu gostujuću pobjedu u najneizvjesnijem duelu ove faze natjecanja. Kod norveškog Strömsgodseta za minimalno slavlje Rumunja pogodio je Iancu u 49. minuti. Istim rezultatom slavio je i Aktobe kod Dinamo Tbilisija. Junak prvaka Kazahstana bio je brazilski napadač Daniel Neco.