Jonathan Moscrop/Newscom/PIXSELL

Lazio protiv Genoe zamalo prokockao prednost 4:1(VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 02.05.21. | 14:59

Milan Badelj upisao je asistenciju za gostujuću momčad kojoj je malo nedostajalo da napravi senzaciju.

Odigrana je utakmica 34. kola talijanske Serie A u kojoj je Lazio upisao tri boda pobijedivši Genou rezultatom 4:3.

Rimljani su kontrolirali gotovo cijelu utakmicu, imali su prednost od čak 4:1, no na kraju je malo nedostajalo da prospu sve što su gradili.

U prvom poluvremenu na terenu je praktički postojala jedna ekipa, a bolju igru domaćini su kapitalizirali u 30. minuti kad je Correa zabio za 1:0.

Pogledajte gol Corree OVDJE

Lazio je do odmora povećao prednost i to u 53. minuti preko Immobile iz kaznenog udarca.

Pogledajte gol Immobilea OVDJE

Početak nastavka donio je nova uzbuđenja pa je tako Marušić već u 49. minuti autogolom vratio nadu gostima. Međutim, samo minuti kasnije Luis Alberto vraća na dva razlike na asistenciju Immobilea.

Pogledajte autogol Marušića OVDJE

Pogledajte gol Luis Alberta OVDJE

Kad je Correa u 56. minuti zabi svoj drugi gol, a Lazijev četvrti očekivao se totalan raspad Genoe.

Međutim, gosti se nisu predavali već su u samo dvije minute, točnije u 80. i 81. smanjili zaostatak na amo gol razlike. Prvo je pogodio Scamacca iz kaznenog udarca, a nakon njega Shomurodov na asistenciju Milana Badelja.

Pogledajte gol Scamacce OVDJE

Pogledajte gol Shomurodova OVDJE

No, za totalni preokret nije bilo vise snage kod gostiju, domaći sastav se zadnjih 10 minuta kvalitetno branio i obranio vrijedna tri boda u borbi za plasman u Ligu prvaka.

Dodajmo kako je Mian Badelj za goste odigrao cijeli susret, dok je Marko Pjaca ušao na početku nastavka.