Lazio preokretom u drugom poluvremenu održao korak za Juventusom (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 27.06.20. | 23:44

Najveće iznenađenje Serie A ove sezone nema namjeru popustiti u utrci za naslov.

Lazio je u utakmici 28. kola Serie A svladao Fiorentinu s 2:1 u teškoj utakmici.

Poveli su gosti preko legendarnog Francka Riberyja. Lopta je bila na lijevoj strani napada gostiju prije nego je došla do Francuza. On je s par koraka, driblingom kroz dvojicu igrača i sitnim lažnjakom našao se u situaciji da matira Strakoshu na golu domaćina, što je i učinio za 0:1 u 25. minuti.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/21g7p" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

No u drugom dijelu domaćini su se sabrali i točno na dvije trećine utakmice, u 67. minuti, izjednačili. Dugu loptu je u kazneno mprostoru lijepo na prsa primio Felipe Caicedo, a golman gostiju Dragowski ga ruši tama kad je trebao biti zaobiđen. Sudac Fabbri potpuno opravdano pokazuje na bijelu točku s koje je precizan prvi topnik prvenstva, Ciro Immobile.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/JoWVl" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Odlučujući gol za pobjedu viđen je u 83. minuti. Luis Alberto primio je loptu u središnjem krugu, odlično probio vezni red domaćina, došao na otprilike 25 metara od gola i pokušao ''podvaliti'' pas za Correu. No on je prekinut, ali je lopta odbijena točno na nogu Argentinca koji iz prve opaljuje po podu i udarac odsjeda u samom kutu mreže Firentinaca.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/meda2" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Ovako se Lazio spasio u bitci za možebitno senzacionalni naslov. Deser je utakmica do kraja, a ''nebeskoplavi'' su na 65 bodova, dok Juventus, koji je jučer svladao Lecce, ima 69.