Lakić zabio dva gola za pobjedu Kaiserslauterna

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 04.10.14. | 15:45

Hrvatski nogometaš Srđan Lakić postigao je svoj peti ovogodišnji gol za Kaiserslautern u pobjedi 2:0 nad Karlsruherom.

Kaiserslautern je novom pobjedom preuzeo vrh 2. Bundeslige nakon nepotpunog 9. kola s 17 osvojenih bodova, ali i s mogućnošću da padnu za nekoliko pozicija nakon što i njihovi konkurenti odigraju svoje utakmice. U susretu protiv Karlsruhera 'Careve' je u vodstvo doveo naš Lakić golom u 20. minuti, a konačnih 2:0 postigao je Gaus u 35. minuti. Naš je napadač predvodio napad svoje momčadi sve do 83. minute kada ga je zamijenio njemački U21 reprezentativac Hofman.

Union Berlin naših Kreilacha i Punčeca poražen je kod St.Paulija u čijim je redovima u napadu bio Ante Budimir. Sve je riješeno već u 22. minuti kada je gostujući igrač Jopek skrivio kazneni udarac te za to dobio crveni karton. Uspješan realizator s bijele točke bio je Nöthe. St.Pauli je potpuno dominirao cijelom utakmicom, a u drugom dijelu su svoju dominaciju oplemenili s dva gola – prvo je zabio Rzatkowski u 73. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Verhoek u 88. minuti. Kreilach je igrao do 71. minute, Budimir do 72., a Punčec je bio na terenu svih 90 minuta.