La Liga: Eibar otkinuo bodove na teškom gostovanju kod Sociedada

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 28.02.17. | 22:27

Eibar je kod Sociedada odigrao bez pobjednika, bilo je 2:2.

U utakmici 25. kola španjolske Primere Real Sociedad i Eibar su podijelili bodove, konačni rezultat bio je 2:2.

U 14. minuti domaćine je u vodstvo doveo Juanmi, koji je nakon pogotka pokazao poruku podrške pokojnom Pablu Martinezu za što ga je sudac „nagradio“ žutim kartonom. Eibar je izjednačio u 26. minuti preko Escalantea.

Sociedad je ponovno poveo iz jedanaesterca u 67. minuti koji je realizirao Carlos Vela, dok je izjednačenje i bod Eibaru na teškom gostovanju donio Pedro Leon golom u trećoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela.

Real Sociedad je remijem ostao na 5. mjestu, s istim brojem bodova kao i četvrtoplasirani Atletico Madrid koji ima utakmicu manje. Eibar je na sedmom mjestu s 39 bodova.