Davor Javorovic/PIXSELL

Kyzylzhar u 90 minuta nije uputio udarac na suparnički gol, pobjeda Frana Tudora i Zorana Arsenića

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 04.08.22. | 20:54

Za sada je odigrano točno pola (14 od 28) današnjih utakmica Konferencijske lige

U tijeku su prve utakmice trećeg pretkola Konferencijske lige. Dok mi iščekujemo početak Hajdukove utakmice protiv Vitorije, donosimo rezultate i pregled dosadašnjih odigranih utakmica.

Od nama zanimljivijih dvoboja napomenimo pobjedu poljskog Rakowa kod Spartak Trnave s 2:0. Ivi Lopez zabio je oba pogotka na utakmici i to u prvom dijelu. Zoran Arsenić i Fran Tudor odigrali su svih 90 minuta za gostujući sastav.

U utakmici između nesuđenog Osijekovog suparnika APOEL-a i osječkog ‘krvnika’ Kyzylzhara Apoel je slavio s 1:0 golom Efrema u 27. minuti. Zanimljivo, kazahstanski sastav u cijeloj utakmici nije zabilježio niti jedan udarac na suparnički gol! Mateo Mužek igrao je do 72. minute.

Znamo da će Dinamo u slučaju prolaska Ludogoreca u playoffu za Ligu prvaka igrati protiv Bodø/Glimta, trenutno trećeplasirane momčadi prvenstva Norveške. E, pa, vodeća momčad u Norveškoj Molde (osam bodova i utakmicu više od Boda) nadvisio je mađarsku Kisvardu s 3:0, a drugoplasirani Lilleström izgubio je na domaćem terenu od belgijskog Antwerpa s 1:3. Petpolasirani Viking razbio je pak irskji Sligo Rovers s 5:1.

Preostalih 14 utakmica prvog kola trećeg pretkola Konferencijske igre je u tijeku, a na njih se možete kladiti OVDJE.