
Kriza Man Cityja se nastavlja: Kun Aguero ih spasio nove blamaže (VIDEO)
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.11.14. | 21:33
Nastavlja se kriza aktualnih engleskih prvaka...
Manchester City bio je na pragu poraza kod QPR-a, no uspio se spasiti zahvaljujući svom najboljem igraču Sergiju Agueru koji je u finišu pogodio za 2:2.
Bila je ovo utakmica puna kontroverzi, u kojoj je domaći napadač Charlie Austin čak tri puta tresao mrežu Građana, ali priznat mu je tek jedan pogodak, onaj treći. Iako nije trebao, s obzirom da se u 21. minuti kada je zabio za 1:0 nalazio u zaleđu.
U 32. minuti City se vratio zahvaljujući majstorstvu Aguera nakon što ga je dugom loptom pronašao Mangala. Sredinom nastavka veliki peh doživio je Edin Džeko. Ušao je u igru u 64., da bi nakon svega četiri minute na travnjaku zbog ozljede bio primoran izaći.
Petnaestak minuta prije kraja novo vodstvo za QPR. Nezgodnu loptu u gostujući kazneni prostor poslao je Austin, a u vlastitu mrežu skrenuo ju je Demichelis. Ipak, Aguero je izvukao sunarodnjaka i spasio City poraza u 83. minuti poslije još jedne solo majstorije.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.