Krenula Ligue 1: Kurzawa donio pobjedu PSG-u, Monaco spašavao bod na domaćem terenu

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 12.08.16. | 22:34

Danijel Subašić je bio na golu Monaca.

Prošlog tjedna su osvojili Superkup Francuske, a danas je PSG pobjedom otvorio novu sezonu u Ligue 1. Gol Lavyuna Kurzawe je bio dovoljan za pobjedu u gostima kod Bastije. PSG je dominirao cijelu utakmicu, Bastia nije uputila niti jedan udarac u okvir gola, ali Parižani nisu uspjeli postići više od jednog pogotka. No, i to im je bilo dovoljno za tri boda.

Monaco je ostao bez dva boda, a lako je mogao bez sva tri. Na domaćem terenu je Monaco odigrao 2:2 s Guingampom koji je nakon prvog poluvremena vodio s 2:0. Taj rezultat su držali do 71. minute kada je Fabinho realizirao kazneni udarac, a 6 minuta prije kraja utakmice Silva se pobrinuo da barem jedan bod ostane u Kneževini. Danijel Subašić je bio na golu Monaca.