Kreilach prekrasno pogodio u pobjedi Salt Lakea (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 13.07.20. | 09:24

Je li ovaj zahvalni veznjak zaslužio poziv Zlatka Dalića, bilo to makar i za prijateljsku utakmicu?

Sve u svemu, bila je to jedna jako dobra predstava RSL-a koji je zasluženo slavio u ovoj utakmici.

Rusnik, koji je svojevremeno bio velika nada slovačkog nogometa te je sedam godina proveo u redovima Manchester Cityja, zabio je za 1:0 u 27. minuti nakon što je lijepo ispratio akciju te je iz drugog pokušaja zabio nakon što je prethodno gostujući vratar jako lijepo obranio udarac Damiru Kreilachu.

U nastavku utakmice, Kreilach povećava prednost svoje momčadi. Igrala se 76. minuta, Corey Baird je ukrao loptu u opasnoj zoni, kratkim pasom uposlio Kreilacha koji precizno zabija s vrha 16-erca.

Podsjećamo, prije nego li je pandemija koronavirusa blokirala „cijeli svijet“, u MLS-u su se stigle odigrati tek dvije utakmice u ovoj sezoni. RSL je u obje utakmice remizirao (Orlando, NY Red Bulls), a jedini pogodak u te dvije utakmice postigao je upravo Kreilach koji u svojoj novoj momčadi nerijetko zna odigrati i na mjestu središnjeg napadača.

Sažetak utakmice između RSL-a i Colorada pogledajte u nastavku teksta, a pogodak omiljenog riječkog nogometaša pogledajte u 6:02 minuti videa:

(foto: Anne-Marie Sorvin - USA TODAY Sports)