Kreilach asistirao za sjajan gol, Real Salt Lake ipak bez prednosti uoči uzvrata (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 05.11.18. | 08:37

Damir Kreilach i njegov Real Salt Lake noćas su odigrali prvu polufinalnu utakmicu konferencijskog doigravanja MLS lige. Na domaćem terenu ugostili su Sporting Kansas City, a dvoboj je završio bez pobjednika - 1:1.

Momčad bivšeg igrača rijeke i Union Berlina povela je u 51. minuti odličnim pogotkom Slovaka Alberta Rusnaka, za koji mu je asistirao hrvatski veznjak.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/JWzZ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Nažalost po momčad iz Utaha, vodstvo nije dugo trajalo. Već u 60. minuti Rubio je donio izjednačenje sjajnim udarcem s 20-ak metara, ali pogotku je kumovala očajna reakcija 39-godišnjeg golmana Rimanda, koji je poklonio loptu gostima.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/gWyJ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Uzvrat se igra 11. studenog u Kansas Cityju, a spomenimo i kako u MLS-u također vrijedi pravilo pogotka u gostima, tako da će pred Kreilachom i njegovim suigračima biti težak posao da izbore konferencijsko finale.

(foto: Screenshot Video)