Kraljevi bez Ronalda i Balea ponovno prvi!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.03.17. | 18:04

Real Madrid je bez svoja dva najskuplja igrača uvjerljivo svladao Eibar u gostima.

Nakon kiksa u prošlom kolu protiv Las Palmasa na domaćem terenu, Real Madrid je u gostima s uvjerljivih 4:1 svladao Eibar i vratio se, barem privremeno, na vrh ljestvice. Madriđani su igrali bez svoja dva najbolja igrača Cristiana  Ronalda i Garetha Balea koji su dvoboj propustili zbog ozljede, odnosno suspenzije.

Real je do pobjede došao na krilima sjajnog Karima Benzeme koji je u prvih pola sata zabio dva gola i upisao asistenciju. Prvi pogodak francuski napadač zabio je iz ponovljenog pokušaja, na 2:0 postavio je u 25. na asistenciju Jamesa Rodrigueza, kojem je uzvratio na asistenciju četiri minute kasnije.

U nastavku utakmice Real nije bio toliko dominantan, pogotovo nakon što je Marco Asensio zabio za 4:0. James je pogodio stativu, a lopta se odbila do španjolskog veznjaka kojem nije bio problem poentirati.

Konačni rezultat postavio je Ruben Pena u 72. na asistenciju Pedra Leona. Luka Modrić igrao je do 71. minute kada je u mjesto njega u igru ušao Mateo Kovačić.