Kovačić se ozlijedio protiv Portugala, Guardiola otkrio detalje
Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 22.11.24. | 14:18
Pred Građanima je paklen raspored, a sada su ostali bez još jedne opcije u veznom redu
Mateo Kovačić zaradio je ozljedu u reprezentativnoj akciji, a danas je Pep Guardiola otkrio i koliko ga neće biti. Podsjetimo, Kovačić je ozlijedio aduktor tijekom nastupa za Hrvatsku protiv Portugala u Ligi nacija, kada je zamijenjen na poluvremenu.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
Detaljnije pretrage pokazale su ozbiljnost ozljede.
"Kovačić je ozlijeđen, neće ga biti nekoliko tjedana, možda mjesec dana. John Stones dobro trenira, kao i Manuel Akanji. Ake se vraća u formu, a nadam se i brzom povratku Rubena Diasa. Nismo imali stopere, sada ih imamo trojicu", rekao je Pep na konferenciji za medije u petak.
PEP 💬 (On Kovacic injury) It will be a while [until he's back]. Three weeks or a month. pic.twitter.com/roNSZsrSyQ
— Manchester City (@ManCity) November 22, 2024
Izostanak Kovačića bit će veliki hendikep za popularne Građane, pogotovo jer im je još od ranije ozlijeđen Rodri. Drugi razlog je taj što City očekuje paklen raspored u sljedećih mjesec dana. Igrat će šest utakmica Premier lige i dvije u Ligi prvaka. Konkretno, omaće protiv Tottenhama, Feyenoorda, Nottingham Foresta i Manchester Uniteda, a gostovanja kod Liverpoola, Crystal Palacea, Juventusa i Aston Ville.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Stolni Tenis
Dota
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.