Karlsruher se približio vrhu 2. Bundeslige

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 13.02.15. | 20:25

Karlsruher je ubilježio važnu pobjedu u borbi za vrh njemačke 2. Bundeslige.

U gostima kod Heidenheima, Karlsruher je do tri boda došao golom Henningsa koji je u 31. minuti postavio i konačan rezultat utakmice. Na ovaj način je Karlsruher prestigao Kaiserslautern na 2. mjestu – sada imaju 37 bodova, 2 više o konkurenata koji, ipak, svoju utakmicu 21. kola igraju sutra.

Eintracht iz Braunschweiga je izgubio u Bochumu i time propustio da se i on umiješa u sam vrh tablice, a do važne pobjede u borbi za opstanak došao je Erzgebirge Aue našeg Stipe Vučura koji je odigrao svih 90 minuta.

2. Bundesliga, 21. kolo:

Bochum – Eintracht Braunschweig 3:2 (Terodde 36', 47'-11m, Terrazzino 41'/Boland 3', Vrancić 84')
Fortuna D. – Erzgebirge Aue 2:3 (Bellinghausen 26', Liendl 83'-11m/Wood 15', 31', Mugosa 34')
Heidenheim – Karlsruher 0:1 (Hennings 31')