Karate Kreilach oduševio Ameriku: Golčinom, golom i asistencijom odveo Real do četvrtfinala (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 02.11.18. | 08:28

Nevjerojatna partija bivšeg igrača Rijeke.

No krenimo redom, njegov Salt Lake igrao je kod Los Angelesa u prvom krugu doigravanja Zapada, u upravo ih je Kreilach doveo u vodstvo svojim pogotkom u 21. minuti. Sjajno je smirio loptu u kaznenom prostoru i onda poentirao za 1:0.

Domaći su do 54. minute preokrenuli rezultat i stvari nisu izgledale dobro za Real, zabijali su Ramirez i Danilo Silva, ali tada je opet preuzeo Kreilach. Samo pet minuta kasnije izjednačio je rezultat fantastičnim karate udarcem s 18 metara točno u suprotnu stativu od koje se lopta odbila u gol. Bio je to fantastičan gol koji je oduševio SAD.

Deset minuta nakon toga novi preokret, ali ovog puta za Real, zabio je Savarino i to baš na dodavanje Kreliacha koji je bio apsolutni igrač utakmice bez ikakve dileme. Los Angeles je dominirao susretom, imao posjed i daleko više prilika, ali Salt Lake je imao Damira Kreilacha koji ih je odveo u četvrtfinale.

Tamo će igrati protiv Sportinga iz Kansas Citya, ekipe koja je osvojila regularni dio sezone u Zapadnoj konferenciji.

(Foto: Screenshot)