Pixsell

Kapetan Lokomotive slomio nosnu kost na treningu, poznato koliko bi trebao izbivati s travnjaka

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 08.03.23. | 18:40

Loše vijesti za Čabraju.

Iako se na Kajzerici ovih dana najviše pričalo o sjajnoj pobjedi protiv Hajduka (4:3), glavna tema danas postala je ozljeda kapetana Josipa Pivarića. On je na treningu slomio nosnu kost, javljaju Sportske novosti, a najnovije informacije govore kako će s terena izbivati minimalno 10 dana.

Pivarić je ove sezone u dresu Lokosa skupio 22 nastupa, dva pogotka i dvije asistencije, a u pobjedi protiv Hajduka je sudjelovao od 81. minute. Odmah po njegovom ulasku u igru, odnosno dvije minute kasnije, Lokomotiva je zabila za 3:2, da bi onda četiri minute kasnije vidjeli još jednu copy/paste akciju u kojoj je Aliyu zabio za 4:2. Utakmica je na kraju završila rezultatom 4:3, a s ta tri boda su Lokosi pobjegli Šibenčanima na +8.

Bivši Vatreni se u Lokomotivu vratio 2020. nakon tri sezone provedene u dresu kijevskog Dinama.