
Kalinićev zastupnik stigao u Firenzu: Kale zamjena za Higuaina?
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 26.07.16. | 15:04
Špekulira se kako bi Hrvat mogao biti opcija B, ukoliko propadne angažman Icardija.
Pitanje Higuainovog potpisa za Juventus više nije pitanje dana, već sata, a Maurizio Sarri, trener Napolija će biti ako ništa obasut novčanicama dobivenim od prodaje argentinskog napadača.
No, prodaja Napolijeve devetke ostavlja potrebu za dovođenjem njegove zamjene. Kao prvo ime u notesu momčadi sa San Paola spominje se Maurito Icardi, ali odmah iza njega je po navodima koji stižu iz Italije i ime našeg napadača u redovima Fiorentine, Nikole Kalinića.
Da se nešto kuha u Firenzi, potvrđuje i današnji sastanak igračevog predstavnika, Tomislava Ercega, s Pantaleom Corvinom, sportskim direktorom Fiorentine. Na Artemio Franchiju su svjesni kako će teško zadržati sva imena u svom rosteru tijekom ovog prijelaznog roka, ali isto tako ne namjeravaju olako pustiti svoje najveće pulene u koje zasigurno spada i naš reprezentativac.
Kalinić po transfermarktu vrijedi 14 milijuna eura, s cijenom koja mu je zasigurno porasla nakon vrlo dobrog nastupa na Euru, a očito da bi prošlogodišnji strijelac 16 pogodaka u svim natjecanjima za Fiorentinu razmotrio opciju odlaska u konkurentniju sredinu.
(Foto: Action Images)



.jpg.webp)
.jpg.webp.webp)
.jpg.webp)

.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)


