
Kalinićev agent: Veliki klubovi žele Nikolu, ali on sanja Scudetto s Fiorentinom
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 22.12.15. | 09:37
Tomislav Erceg otkrio da je Kalinić bio blizu Napolija...
Već u prvoj talijanskoj polusezoni Nikola Kalinić pokazao se kao sjajno pojačanje Fiorentine. Hrvatski reprezentativac u nedjelju je postigao svoj već deseti gol u Serie A, te je drugi strijelac lige, a njegova momčad nalazi se na drugom mjestu i zaostaje samo bod za vodećim Interom.
Jasno, sjajnim nastupima Kalinić je itekako skrenuo pažnju na sebe.
„Veliki klubovi su zainteresirani za njega, no on razmišlja samo o Fiorentini. Bio je blizu Napolija kad je Pieropaolo Marino bio sportski direktor, ali ništa od toga“, otkrio je Kalinićev agent Tomislav Erceg i dodao:
„Ovo je važna sezona za Kalinića. Igra dobro, kao i cijela momčad, zahvaljujući treneru Sousi. Nikola je proradio jer je talijanski nogomet savršen za njega.“
Može li Fiorentina s Kalinićem kao predvodnikom do Scudetta?
„Nikola sanja naslov s Fiorentinom, iako će biti teško. Juventus se vratio, a ja osobno je vjerujem u milanske klubove. Želi li Fiorentina u borbu za naslov, morat će se pojačati u siječnju“, zaključio je Erceg.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Snooker
LOL
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.