Kakva majstorija: Josip Pivarić sjajno zabio glavom sa 17 metara (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 27.01.20. | 21:19

Gledao je najbolje poteze Robina van Persieja.

Dinamo iz Kijeva za novu se sezonu priprema u turskom Beleku gdje je nedavno izgubio 1:0 u prijateljskoj utakmici protiv Hajduka. Ukrajinci su danas odigrali pretposljednju utakmicu na pripremama te upisali uvjerljivu pobjedu 3:0 protiv Dinama iz Bresta

Sjajnu partiju protiv prvaka Bjelorusije odigrao je Josip Pivarić. Prvi je postigao ljevicom u 22. minuti, a drugi 14 minuta kasnije glavom nakon duge lopte iz obrane. S obzirom na to da su Kijevljani na poluvremenu u potpunosti zamijeniji postavu, tako je hrvatski lijevi bek ostao bez mogućnosti da kompletira hat-trick.

Do kraja utakmice konačan je rezultat u 75. minuti postavio Duelund

<iframe width="640" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/xYqkd2CeTEQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>