Kako su igrali: Kvaliteta Manchester Cityja presudila Modrima

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 11.12.19. | 21:25

Provjerite koje su ocjene zaradili nogometaši Dinama.

U posljednjoj utakmici skupine Lige prvaka Dinamo je poražen na Maksimiru od Manchester Cityja rezultatom 1:4. Dinamo je dobro otvorio utakmicu i u 10. minuti poveo golom Olma, ali Jesusu u 34. minuti vraća stvari na početak te se rezultatom 1:1 odlazi na odmor. Odgovarao je Dinamu i rezultat iz Harkiva u tom trenutku, držao ih je u najmanju ruku u Europskoj ligi na proljeće. No, nastavak utakmice je donio totalni raspad Modrih,  City na krilima Jesusa preokreće rezultat, a u isto vrijeme Atalanta s tri gola uzima bodove iz Harkiva te oprašta Dinamo od nastavka europske avanture.

Specijalizirani portal Whoscored je nakon utakmice objavio ocijene igrača sa Maksimirskog dvoboja, koji je Gabriela Jesusa, strijelca hat-tricka, proglasio igračem utakmice 9,64, dok su u redovima Dinama najbolje ocijenjeni Petković sa 7,43 i Olmo sa 6,76, a najlošiji Ademi 5,54 i Dilaver 5,55.