VALENTYN OGIRENKO/Action Images

Kakav kiks Barcelone: Doveli ga za 7 milijuna eura, odigrao 17 minuta, a sada je napustio Camp Nou

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 30.06.21. | 07:40

Bacanje novaca u vjetar.

Barcelona je sinoć objavila kako je raskinula ugovor s 22-godišnjim Brazilcem Matheusom Fernandesom. Barca je ovog defenzivca dovela na zimu 2020. iz brazilskog Palmeirasa za 7 milijuna eura. Fernandes je odmah bio poslan na posudbu u Valladolid, a tamo je dobio priliku u svega tri nastupa od čega je u posljednjem, protiv Real Betisa, u igru uveden u sudačkoj nadoknadi.

Cijelu prošlu sezonu proveo je na Camp Nou, no Ronald Koeman dao mu je priliku u samo jednoj utakmici, u 4:0 pobjedu protiv Dinama u Kijevu kada je u igru ušao u 73. minuti pri rezultatu 3:0 za Barcelonu.

Ovaj 22-godišnjak koji ima četiri nastupa za brazilske mlade reprezentacije sada je slobodni igrač, a Barcelonu je koštao 411.764 eura po - odigranoj minuti.

S obzirom na to da ga je ugovor s Barcelonom vezao do 2025., sigurno je dobio i paprenu odštetu...