Kaiserslautern novom pobjedom došao do drugog mjesta

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.12.14. | 16:19

Kaiserslautern je nastavio veliki niz utakmica bez poraza te slavljem nad Aueom došao na drugo mjesto 2. Bundeslige.

Momčad našeg Srđana Lakića, koji je opet zauzeo svoje mjesto u samom vrhu napada, posljednji put je izgubila 29. rujna kod Nürnberga, a danas nisu dopustili nikakvo iznenađenje protiv posljednjeplasiranog Ergeburge Auea. Već u 7. minuti Orban je domaćine doveo u vodstvo, da bi Zimmer 20 minuta kasnije povećao rezultat na 2:0. Svojim drugim golom na utakmici, Orban je u 41. donio tri boda svojoj momčadi.

Dok je Kaiserslautern pobijedio, Darmstadt je izgubio dva boda u srazu s Greuther Fürthom. Na tablici vodi Ingolstadt s 30 bodova iz 15 utakmica. Kaiserslautern ima 28, Darmstadt 26, ali obje momčadi imaju utakmicu više od Ingolstadta.

Darmstadt – Greuther Fürth 0:0
Kaiserslautern – Ergeburge Aue 3:0 (Orban 7', 41', Zimmer 27')