Jonathan Moscrop / Sportimage via PA Images Photo: Jonathan Moscrop/PRESS ASSOCIATION

Jurićev blitzkrieg protiv Viola, show Brekala u Torinu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 10.01.22. | 17:37

Prvi golovi Brekala u novoj godini

Torino je u 21. kolu Serie A ugostio Fiorentinu, a momčad Ivana Jurića trenutno vodi s 3:0. Prvi gol pao je u 19. minuti kada je nakon dužeg kruženja oko šesnaesterca Viola Sinogo iskoristio ubačaj Vojvode i pogodio za 1:0, a drugi gol je zabio Josip Brekalo u 23. minuti te treći u 31. minuti.

Napadali su domaći kazneni prostor gostiju i pokušavali ugroziti Terracciana i to uspijeva u 19. minuti prvi put, a u akciji je sudjelovao Josip Brekalo. Baš on zabija u 23. minuti za 2:0 kada je sjajno iskoristio prodor Lukića u kazneni prostor, a onda s 11 metara poentirao.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Brekalo samo sedam minuta kasnije koristi grešku obrane Viola i zaobilazi vratara te zabija za 3:0.

Bili su to četvrti i peti gol Brekala u dresu Torina, a ranije je zabijao Veneziji, Genoi i Udineseu.