EXPA/ laPresse/ Spada
EXPA/ laPresse/ Spada

Jurić komentirao Niksijevu ozljedu: „Vlašić je dva mjeseca trpio neprestanu bol“

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.05.24. | 08:50

Loše vijesti za Torino i Vatrene

Nogometaši Torina i Bologne jučer u prvoj su utakmici 35. kola talijanskog prvenstva igrali 0-0, a dvoboj po dobrome neće pamtiti hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić. On je zbog ozljede prepona morao napustiti teren u 28. minuti, a još uvijek nije poznato koliko je teška ozljeda.

Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Trener Torina Ivan Jurić je za Sky Italiu nakon dvoboja prokomentirao ozljedu hrvatskog veznjaka.

"Vlašić je primjer kako se boriti. Već dva mjeseca trpi neprestanu bol u preponama, ali usprkos tome nikada ne staje. Danas ga je zaboljelo prejako i morao je stati. Ali, moram se zahvaliti igračima zbog toga kako se ponašaju i što rade."

Ova ozljeda predstavlja lošu vijest i za izbornika Hrvatske Zlatka Dalića jer je Vlašić standardan član njegovih popisa i na njega već godinama računa kao igrača u rotaciji. Popularni Niksi je dosad skupio 55 nastupa za Hrvatsku i zabio je osam golova. Za Torino je ove sezone nastpio 35 puta, zabio je tri pogotka, a dva je puta asistirao za golove. (G)


Serie A, 35. kolo

Petak, 3. svibnja

Torino – Bologna, 0-0

Subota, 4. svibnja

Monza – Lazio, 2-2

Sassuolo – Inter 1-0

Nedjelja, 5. svibnja

Cagliari – Lecce 1-1

Empoli – Frosinone 0-0

Verona – Fiorentina 2-1

Milan – Genoa 3-3

Roma – Juventus 1-1

Ponedjeljak, 6. svibnja

Salernitana – Atalanta, 1-2

Udinese – Napoli, 1-1


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.



Tagovi

Serie ATorinoNikola VlašićIvan JurićHrvatska nogometna reprezentacijaVatreni

Ostale Vijesti