
Je li Real napokon našao golmana? Ovaj im ne može 'pobjeći'
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 15.07.15. | 12:43
'Kraljevski klub' uporno traži golmana.
Iker Casillas je u Porto, Davi De Gea još u Manchester Unitedu, a Espanyol se postavio kao tvrdi pregovarač za Kika Casillu. Real je u potrazi za još jednim vratarom koji bi bio konkurencija Keyloru Navasu, a nova meta je Sergio Romero.
Romero je prvi golman argentinske reprezentacije, a trenutno je u statusu slobodnog igrača nakon što mu je istekao ugovor sa Sampdorijom. No, bez obzira na status među 'Gaučosima', Romeru baš i ne ide na klupskom planu. U posljednje dvije sezone branio je tek 13 prvenstvenih utakmica, a dolaskom u Real vjerojatno bi opet bio osuđen na klupu.
Uz Real, interes za Romera su pokazali i Manchester United te Roma, ali španjolska Marca donosi kako je Argentinac najbliži dolasku u 'Kraljevski klub'.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.