
Jakirović: „Prvi penal mi je bio sumnjiv pa sam htio da se to pogleda, sve što ovdje uzmeš dobro je“
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 05.02.23. | 20:13
Trener Rijeke bio je jako zadovoljan nakon utakmice na Poljudu
Hajduk je ponovno kiksao, a ovog puta je to bilo protiv Rijeke (1:2). Sergej Jakirović slavio je protiv Hajduka u karijerei pet od devet puta, a i danas je imao razloga za zadovoljstvo.
„Čestitam mojoj momčadi na hrabroj utakmici. Ogromna tri boda, pobjeda nije bila lagana. Puno smo bolje igrali u drugom poluvremenu. Imali smo dvije dobre akcije, uspjeli zabiti. Na kraju dva jedanaesterca, meni je s klupe prva situacija bila sumnjiva. Želio sam da se to pogleda. Labrović je uspio obraniti Livaji penal, to nije nimalo lagano“, rekao je Jakirović, a zatim dodao:
„Teško je igračima igrati u ovakvim uvjetima. Obje su se momčadi borile. Ovo je već treće kolo da mi igramo u ovim uvjetima. Sve što ovdje uzmeš je dobro. Ja sam iz Metkovića, znam što je bura. Ovo mi je peta pobjeda nad Hajdukom u devet utakmica. Smanjili smo zaostatak za četvrtim mjesto, što nije nimalo lako. Svatko danas radi, u HNL-u su ozbiljni treneri. Imamo jako mladu momčad, to možda prolazi ispod radara.“
Odgovorio je i je li mu ovo najdraža pobjeda.
„Nije, ja sam tu već pobjeđivao.“
Bilo je i pitanja kako mu se čini Lekin Hajduk...
„Orijentirao sam se na moju momčad. Ima noviteta, ali nije lako implementirati nove stvari. U takvoj sam i ja situaciji“, zaključio je Jakirović.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.