
Islanđani u superteškoj skupini izborili Euro, BiH lako preko Andore
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.09.15. | 23:06
Teško da im je itko davao veće izglede na samom početku s obzirom kako su svrstanicu u grupu sa Češkom, Turkom i Nizozemskom.
Ogroman uspjeh za ne baš toliko nogometnu naciju! Island je u superteškoj skupini sa Češkom, Turskom i Nizozemskom izborio dva kola prije kraja vizu za Europsko prvenstvo u Francuskoj.
Danas su uzeli bok na svom terenu protiv najslabije momčadi u skupini, reprezentacije Kazahstana, te su se time poravnali s Česima na vrhu s 19 osvojenih bodova. S obzirom na to kako trećeplasirana Turska ima 12 bodova, jasno je kako će Česi i Islanđani odraditi formalnost do kraja kvalifikacija, a veliku će bitku za treće mjesto voditi Turska i Nizozemska.
Bosna i Hercegovina je na svom terenu s 3:0 svladala Andoru i dva kola prije kraja zaostaju dva boda za trećim Izraelom. Pogotke su postigli Bičakčić, Džeko i Lulić.
Minimalnu su pak pobjedu, pogotkom Edena Hazarda u 86. minuti, ostvarili nogometaši Belgije nad Ciprom
(Foto: Action Images)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Mali Nogomet
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.