Interkontinentalci podbacili: Neefikasno, dosadno i jalovo

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 11.11.17. | 08:39

I dalje je sve na početku.

Sinoć su odigrane dvije utakmice interkontinentalnih dodatnih kvalifikacija za SP-u Rusiji i oba dvoboja završila su s najnepopularnijih 0:0. Tako će o putniku u Rusiju odlučivati uzvratne utakmice koje se igraju 15. i 16. studenog u Australiji i Peruu.

Honduras je pred 40 tisuća fanatičnih navijača na domaćem terenu svladati favoriziranu Australiju i ostvariti prednost pred uzvrat koji se za četiri dana igra u Sydneyu. Australci su na Olimpijskom stadionu u San Pedru neutralizirali domaćine i u ne pretjerano sadržajnoj utakmici došli do „nule“.

Pogodaka nije bilo ni u utakmici u Wellingtonu između Novog Zelanda i Perua. Gosti su bili bolja momčad na terenu, a Novozelanđani u 90 minuta nisu uspjeli uputiti udarac u okvir peruanskog gola. Južnoamerikan. Peru je s druge strane imao nekoliko prilika, od kojih je najizglednija bila ona u 7. minuti, i s optimizmom mogu očekivati uzvrat u Limi.