Inter u posljednjoj minuti do pobjede, poraz Fiorentine i hrvatske kolonije

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 30.08.15. | 23:41

Nakon Rome i Juventusa, odigrano je i preostalih sedam utakmica drugog kola talijanske Serie A.

Milanski Inter je u posljednjim minutama došao do 2:1 pobjede nad Carpijem zahvaljujući dvostrukom strijelcu Jovetiću, koji je u posljednjoj minuti bio uspješan iz penala. Marcelo Brozović je igrao za Inter do 85. minute.

Napoli i Sampdoria su podijelili bodove odigravši 2:2 zahvaljujući dvostrukim strijelcima za svoje momčadi - Higuainu i Ederu, koji je oba svoja pogotka postigao u razmaku od samo jedne minute. Prvi iz penala, a potom samo minutu kasnije iz igre, nakon što se odlično snašao u kaznenom prostoru. Ivan Strinić nije igrao za Napoli.

Nikola Kalinić je od prve minute igrao u 3:1 porazu Fiorentine, Ante Rebić je ušao u 76. minuti, a Milan Badelj je grijao klupu.

Najuvjerljiviji je bio Lazio koji je s 4:0 svladao Genou, od čega je tri gola zabio u prvom poluvremenu.