REUTERS/Alberto Lingria

Inter bolji od Cremonesea, Roma do pobjede na pogon Dybale

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 30.08.22. | 22:48

Brozović je u pobjedi Nerazzurra igrao 72 minute

Nogometaši Intera su kao domaćini sa 3-1 bili bolji od Cremonesea, a Roma je sa 3-0 na Olimpicu svladala Monzu u dvobojima četvrtog kola talijanske Serie A.

Interu je vodstvo donio Joaquin Correa u 12. minuti. Prednost domaće momčadi udvostručio je Nicolo Barella u 38. minuti. Pobjedu "crno-plavih" potvrdio je Lautaro Martinez u 76. minuti. Gosti su uspjeli u 90. minuti ublažiti poraz pogotkom Davida Okrerekea.

Marcelo Brozović je bio u početnoj postavi Intera, a igrao je do 72. minute.

Za pobjedu Rome protiv prvoligaškog debitanta Monze, najzaslužniji je bio dvostruki strijelac Paulo Dybala. Prvi pogodak je postigao u 18. minuti, kad je pobjegao obrani gostiju i u sprintu došao do ruba kaznenog prostora, kad se odlučio na udarac i pogodio donji lijevi kut gola. Drugi pogodak je argentinski napadač postigao kad je u mrežu pospremio odbijenu loptu, nakon što je gostujući vratar Di Gregorio obranio udarac Tammyja Abrahama.