I to je moguće! Zlatan Ibrahimović promašio prazan gol! (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.09.15. | 20:03

U 6. kolu francuske lige PSG je upisao drugi uzastopni remi...

Nakon početne četiri pobjede, dva vezana remija pariških zvijezda. Reims se ponovo pokazao tvrdim orahom za francuskog prvaka. Lani su pred svojom publikom protiv PSG-a odigrali 2:2, a ovoga puta završilo je 1:1.

Rezultat je to kojim gosti zapravo mogu biti i zadovoljni, jer mogli su ostati potpuno praznih ruku. Punih 80 minuta bila je to rovovska bitka, a onda je joker s klupe Siebatcheu pogodio za prednost Reimsa. Ipak, i PSG je također imao svog jokera. Edinson Cavani ušao je sredinom nastavka, a samo minutu poslije gola domaćina zabio je za izjednačenje i konačnih 1:1.

Susret će se najviše pamtiti po nevjerojatnom promašaju Zlatana Ibrahimovića. Švedski napadač uspio je promašiti prazan gol! Stvarno ne pamtimo kada smo od Ibre vidjeli nešto slično...