Action Images/John Clifton

Hrvatski obračun u Saudijskoj Arabiji: Biliću pobjeda i treće mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 27.10.23. | 21:23

Bivši hrvatski izbornik pobijedio je bivšeg trenera Dinama

U dvoboju 11. kola saudijske Premier lige, Al Fateh je pobijedio Al Raed u gostima s 2-1. Na prvu, ništa značajno za hrvatski nogomet, no bio je to dvoboj u kojem su se sučelili hrvatski treneri.

Na klupi gostujuće momčadi Slaven Bilić pobijedio je domaćina u današnjem dvoboju Igora Jovićevića. Bivši hrvatski izbornik ostvario je pobjedu protiv bivšeg trenera Dinama i Šahtara. I ne samo to, već je pobjedom njegov Al Fateh zasjeo na 3. mjesto prvenstvene ljestvice.

Oba svoja pogotka Al Fateh je zabio u prvom poluvremenu. Buhumaid je u 28. minuti zabio za vodstvo, da bi netom prije odlaska na odmor, Cristian Tello povisio na 2-0.

Konačnih 1-2 postavio je El Berkaoui iz jedanaesterca u 69. minuti.

Al Fateh je ovom pobjedom stigao do 23 boda i trenutno drži 3. mjesto, no kolo još uvijek nije kompletirano te bi Al Nassr našeg Marcela Brozovića mogao prestići Bilićevu momčad. (I.M.)