REUTERS/Thilo Schmuelgen

Gudeljeva 'raketa' i Raketa za osvajanje Mallorce, Milla se počastio u Cavani (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 15.10.22. | 20:36

Urugvajac je postigao prve pogotke otkako je došao u Valenciju

Nogometaši Valencije i Elchea odigrali su na Mestalli 2:2 u subotnjoj utakmici devetog kola španjolskog prvenstva s najviše pogodaka.

"Fenjeraš" Elche je poveo u 29. minuti golom Pere Mille iz jedanaesterca, a domaći su preokrenuli zahvaljujući dvostrukom strijelcu Urugvajcu Edinsonu Cavaniju. Prvo je izjednačio u 41. minuti iz kaznenog udarca, a potom zabio drugi gol u sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Bod Elcheu donio je Milla, drugim golom na utakmici u 65. minuti.

Valencia je sedma na ljestvici s 14 bodova, a Elche je i dalje jedina momčad bez pobjede u Primeri ove sezone i posljednji je s tri boda.

Sevilla je, pak, osvojila Mallorcu, za 1:0 vrijednih tri boda zabio je Nemanja Gudelj u 53. minuti, raketokm sa 25 metara (VIDEO), a naš Ivan Rakitić odigrao za goste cijelu utakmicu.

Ranije su Girona i Cadiz također remizirali 1:1, a domaći su se poraza spasili golom Stuanija iz penala u 11. minuti sudačkog dodatka.