
“Grazie, prego”: Como će počastiti svakog navijača Napolija s pivom
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 08.10.24. | 10:41
Utakmica je na rasporedu 23. veljače iduće godine
Talijanski nogometni prvoligaš Como je objavio kako će, zbog „ugodnog gostovanja u Napulju“, počastiti svakog navijača Napolija s pivom kada se ove dvije momčadi ponovno sretnu u prvenstvu.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Ove su dvije momčadi prošlog tjedna igrale međusobno u Napulju, u sklopu 8. kola Serie A, a vodeći Napoli je pobijedio 3-1. Igrači, stručni stožer i vodstvo Coma bili su oduševljeni načinom na koji su bili dočekani u Napulju i na stadionu Diego Armando Maradona gdje su domaći navijači jednako pljeskali svojim, ali i suparničkim igračima.
„Como želi izraziti iskrenu zahvalnost Napoliju i njegovim navijačima na prekrasnom prikazu sportskog duha. Atmosfera na stadionu bila je nenadmašna“, objavio je Como i najavio da će se sportskom suparniku zahvaliti na svom Giuseppe Sinigaglia stadionu.
Como i Napoli ponovno će igrati 23. veljače iduće godine i Como je najavio kako će, uz toplu dobrodošlicu, svakog navijača gostujuće momčad počastiti pivom.
Como se nakon 21 godine vratio u Serie A i trenutačno se nalazi na 14. mjestu ljestvice.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.