Luka Stanzl/PIXSELL

Gosti šokirali Maksimir, a onda se ukazao kapetan Ademi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 19.07.22. | 21:40

Pogledajte trenutak koji je digao navijače na noge

Dinamo je bio bolji protivnik u početnih 20-ak minuta. Tako se Petković u desetoj minuti našao u kaznenom prostoru nakon dodavanja Perića, othrvao se zatim pratnji čuvara i ostavio loptu za Ademija u kaznenom prostoru. Kapetan Dinama je šutirao, ali lopta je završila iznad vrata.

Nastavio je Dinamo pritiskati, a onda su gosti poveli iz ničega, odnosno iz velike pogreške obrane Modrih. Alvarez je potegnuo sjajnu dijagonalu, Mišić je bio premlak u duelu s Quevenom, Theophile je kasnio, a Brazilac je onda nekako spretno i sretno pored Livakovića zabio za 1:0 u 26. minuti.

Pogodak Shkupija pogledajte OVDJE.

No, probudili su se Modri nakon tog gola i preko kapetana Ademija izjednačili u 44. minuti.

Pogodak Ademija pogledajte OVDJE

Rezultat je 1:1 na poluvremenu, a tekstualni uživo prijenos možete pratiti OVDJE.