
Gorica predstavila Durakovića: „Vjerujem u dobre rezultate ove sezone“
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 10.07.25. | 15:00
Prošle sezone u Šibeniku odigrao je 17 utakmica
Elvir Duraković, 25-godišnji lijevi bek, od četvrtka je i službeno novi član HNK Gorica. Potpisao je ugovor do 2027., a nosit će broj 32.
Nakon što je drugi dio prošle sezone proveo na posudbi u Šibeniku, a iz FK Sarajeva, kluba s kojim je bio pod ugovorom, sada se vraća u HNL za stalno, samo u Goricu.
Prošle sezone u Šibeniku, koji je ispao iz HNL-a, odigrao je 17 utakmica.
Duraković je seniorsku karijeru započeo u Bosni i Hercegovini, a igrao je uz Sarajevo i za Bratstvo, Igman, Tuzla City i Mladost Doboj.
„Želio bih zahvaliti stručnom stožeru i upravi kluba na ukazanom povjerenju. Gorica je stabilan, dobro organiziran klub i vjerujem da ćemo ove sezone ostvariti dobre rezultate u HNL-u. Ovim putem pozdravljam i sve navijače Gorice koji će nam, vjerujem, biti podrška tijekom cijele sezone“, rekao je Duraković na predstavljanju. (G)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Baseball
Kriket
Stolni Tenis
Ragbi
Am. Fudbal
Counter Strike
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.