JUAN MEDINA/Action Images

Golčina Asensija srušila Alaves, Vinicius i Benzema stavili točku na "i" (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.02.22. | 22:49

Marco Asensio zabio je drugo kolo u nizu.

Real Madrid je u dvoboju 25. kola španjolske Primere na Santiago Bernabeuu s 3:0 bio bolji od Alavesa, čime je zadržao prednost ispred Seville na vrhu tablice. Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u susretu u kojem je Kraljevski klub dugo lomio otpor gostiju.

Napokon ga je slomio u 63. minuti kada je Marco Asensio postigao divan gol za 1:0.

Rapsodiju domaćina u finišu utakmice nastavio je Vinicius Junior u 80. minuti kada je zabio za 2:0.

Dok je za konačnih 3:0 s bijele točke u sudačkoj nadoknadi zabio Karim Benzema. Sjajnom Francuzu ovo je bio 23. gol u sezoni. Real ima sedam bodova i utakmicu više od Seville, a u idućem kolu čeka ih gostovanje kod gradskog rivala Rayo Vallecana.