Luka Stanzl/Pixsell
Luka Stanzl/Pixsell

Germanijak doznaje: Ozlijedio se još jedan Dinamov prvotimac, upitan je i za Rijeku, Jakirović mora mijenjati udarnih 11!

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 22.02.24. | 17:02

Nove loše vijesti iz modre svlačionice

Ne može nijedna utakmica Dinama proći bez problema i novih ozljeda. Naime, na zadnjem treningu prije dvoboja s Betisom otpao je Marko Bulat.

Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)

Iskrenuo je gležanj, potpuno sam, izvan duela ili neke teške vježbe. U četvrtak je bio na pregledima, pokazalo se da je ozljeda ozbiljnija i da ne može igrati ovu utakmicu, a vrlo je upitan i za derbi s Rijekom.


UŽIVO: Dinamo - Betis

Cjelokupnu ponudu za klađenje uživo na uzvratnu utakmicu međukola za 1/8 finala Konferencijske lige kojaje počela u 18.45 sati u Maksimiru pronađite ovdje:

KLAĐENJE UŽIVO

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

Jakirovićev je plan bio istrčati s istih 11 kao i u Sevilli, tamo je Bulat bio starter, ali sad će morati mijenjati planove. Tako će svoje mjesto u udarnoj postavi pronaći Petar Sučić.

Ostalo je isto, Modri će igrati u sastavu: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile, Perković - Sučić, Mišić - Kaneko, Baturina, Hoxha - Petković.


Konferencijska liga, uzvrati međukola za 1/8 finala

Srijeda, 21. veljače

Gent – Maccabi Haifa 1-1 (0-1)

Četvrtak, 22. veljače

Dinamo – Betis 1-1 (2-1)

Bodo/Glimt – Ajax 1-2 nakon produžetaka (1-1 nakon 90 minuta, 2-2)

Ludogorec – Servette 0-1 (0-0)

Slovan – Sturm 0-1 (1-4)

Eintracht Frankfurt – Union SG 1-2 (2-2)

Ferencvaros – Olympiacos 0-1 (0-1)

Legia – Molde 0-3 (2-3)

* u zagradama su rezultati prvih utakmica, tamnim slovima označeno je tko je prošao


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.



Tagovi

Konferencijska ligaGNK DinamoDinamo ZagrebBetisMarko Bulat

Ostale Vijesti