Robert Matic/Hajduk.hr
Robert Matic/Hajduk.hr

Garcia:"Možemo biti sretni s rezultatom, nismo imali dobar pristup, Belupo je više pokazao"

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 17.04.26. | 19:55

Trener Bijelih nakon remija sa Slaven Belupom u Koprivnici

Gonzalo Garcia izgledao je prilično razočaran nakon utakmice sa Belupom.

"Možemo biti sretni s konačnim rezultatom, Belupo je igrao bolje, mi nismo bili na razini koju smo prikazivali u posljednjim dvobojima. Nismo imali energiju i disciplinu da bi kreirali šanse koje inače stvaramo. Zato na kraju moramo biti sretni što je ovako završilo, jer Belupo je u većem dijelu susreta izgledao bolje od nas", kazao je Garcia.

Kakav je bio plan sa Skelinom na kraju utakmice?

"Trebali smo trkače koje nažalost nismo imali, a Slaven belupo je bio opasan, dok smo mi u napadu bili neorganizirani. Nismo bili fokusirani u pristupu. Ako ne igramo na 100% kao momčad, možemo uvijek izgubiti. Kada igramo momčadski, mi smo jako lijepa momčad za gledanje. Ali, ako nismo na momčadskoj razini, onda je druga priča"

Je li vas Gregurina iznenadio nekim potezima?

"Gregurina radi odličan posao, donosi jako dobre odluke. Njegova momčad je jako dobro izgledala".

U kakvom je stanju ozljeđeni Krovinović?

"Ne znam, imao je problema sa gležnjom, ali ne znam kakva je situacija s njim. Almena? Prvi put je igrao, moramo vidjeti kako će se vratiti u ritam. Nedostajao nam je, ali opet ću se vratiti na istu priču i neću pričati o pojedincima. Kada imamo momčadski pristup, onda je svejedno tko igra. To je pobjednički mentalitet. Jedini način da postanemo pobjednici je stalno raditi svoj posao na visokoj razini", zaključio je Garcia. (JR)


Tagovi

HajdukSlaven BelupoHrvatska nogometna ligaGonzalo Garcia

Ostale Vijesti