EXPA/ Eibner-Pressefoto/ Michael Memmler

Freiburg okrenuo Werder i stigao do nova važna tri boda s kojim su se učvrstili na petom mjestu, Medić zabio za St. Pauli

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.04.23. | 18:02

Domaćin usprkos porazu ostaje na 12. mjestu.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg je preokretom kao gost svladao Werder u Bremenu sa 2:1.

Domaće je u vodstvo doveo Philipp (46.) na samom startu drugog poluvremena, no Sallai (66.) i Holer (71.) su s dva gola u razmaku od samo pet minuta sredinom nastavka kreirali preokret.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub)

Ovom pobjedom peti Freiburg je stigao do 50 bodova, ima samo bod manje od trećeg RB Leipziga i četvrtog Union Berlina koji od 17.30 sati igra protiv Bochuma, dok je Werder ostao 12. sa 32 boda.

Na vrhu je Bayern sa 59 bodova, dva manje ima druga Borussia Dortmund.

Inače, spomenimo kako se u Bundesligi 2 u ogledu St.Paulija i Braunshchweiga (1:2) u listu strijelca upisao Jakov Medić. Hrvatskom stoperu je ovo bio šesti pogodak u sezoni. Svih 90 minuta za pobjednički sastav odradio je Filip Benković.

Pogodak Medića pogledajte OVDJE (Sportklub)

Do kraja dana u Bundesligi nas očekuju susreti Uniona i Bochuma, odnosno Wolfsburga i Bayera.