Germanijak
Germanijak

(FOTO) Lijepa posjeta na generalki, varaždinski navijači spremni su za Europu

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 17.07.25. | 18:35

Domaća publika položila je ispit pred gostovanje Santa Clare

Tjedan dana ostalo je do prve službene ovosezonske utakmice Varaždina. Četvrtoplasirana momčad Hrvatske nogometne lige iz prošle sezone svoj će europski pohod otvoriti domaćim dvobojem u 2. pretkolu Konferencijske lige, a protivnik će im biti Santa Clara.

Generalku za taj ispit, Varaždinci igraju na Gradskom stadionu protiv ukrajinske Zorje. Ulaz na utakmicu je slobodan, a na tribinama varaždinskog stadiona okupilo se oko 800 gledatelja, što je izuzetno lijepa brojka s obzirom na to da se ne radi o večernjem terminu, a i da je radni dan.

Treba naglasiti da gledatelji i dalje pristižu na stadion, mnogi su radili do 17 ili 18 sati, tako da će konačna brojka možda dosegnuti i četiri znamenke.

U svakom slučaju, Varaždinci su željni dobrog nogometa, momčad je osviježena s nekoliko vrlo jakih imena poput Bočkaja, Belcara i Mamuta, tako da nema sumnje da će protiv Santa Clare stadion biti odlično popunjen.


HNL, 1. kolo

Petak, 1. kolovoza:

Lokomotiva – Vukovar 1991, 20.00

Subota, 2. kolovoza

Osijek – Dinamo, 21.00

Nedjelja, 3. kolovoza

Rijeka – Slaven Belupo, 18.45

Hajduk – Istra 1961, 21.00

Ponedjeljak, 4. kolovoza

Varaždin – Gorica, 20.00

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.


Tagovi

NK VaraždinVaraždinHrvatska nogometna ligaHNLZorja Luhanskpripremepripremne utakmice

Ostale Vijesti