
FOOTBALL LEAKS: Ćorić sljedeći na redu - Dinamo prekršio zabranu FIFA-e i prodao njegova prava 'trećoj strani'?
Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 06.12.16. | 16:52
Football Leaks je uzdrmao svijet nogometa, a tek je objavljen manji dio dokumenata.
Danas su počeli 'curiti' dokumenti o raznim stvarima vezanih uz nogomet, a objava novih dokumenata tek slijedi. Među 'spornim' nogometašima danas su objavljena imena Luke Modrića i Matea Kovačića, a i u novim dokumentima trebala bi se naći imena hrvatskih nogometaša.
> FOOTBALL LEAKS POTRESA EUROPU: Luka Modrić pod istragom!
Tako Telesport donosi kako se jedan dokument odnosi na Antu Ćorića, odnosno odnos igrača, njegove obitelji i agencije Doyen Sports.
Ova agencija se dovodi u vezu s mnogim igračima kad se govori o vlasništvu prava pojedinih nogometaša od strane 'treće strane', koje je zabranjeno u nogometu, a navodno su oni s Dinamom sklopili dva ugovora prema kojim bi od prodaje Ante Ćorića trebali dobiti 4 milijuna eura.
Telesport tako donosi kako je Doyen Sports u veljači ove godine Dinamu posudio 4.550.000 eura uz garanciju da će Dinamo vratiti 2 milijuna eura. Isto tako u studenom prošle godine Doyen je navodno otkupio 70% prava na Ćorića za 2.863.290 eura, također uz garanciju povrata dodatnih 2 milijuna eura. Dakle, Dinamo je već prodao Ćorića, barem njegov 'dio'.
(Foto: Pixsell)
Germanijak pratite i na našoj Facebook stranici!
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.